Sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po gołębiach Warszawa

Dziś opiszemy Państwu prace jakie wykonaliśmy w tym tygodniu – sprzątanie garażu po zalaniu oraz sprzątanie strychu po gołębiach.
Po wizji lokalnej obiektu oraz zapoznaniu się z problemem i przedstawieniem oferty zaczęliśmy prace w garażu podziemnym na Warszawskim Bemowie.
Naszą pracę zaczęła ekipa 4 osób zaopatrzonych w sprzęt do wypompowania wody z garażu, osuszenia oraz dezynfekcji wszystkich zalanych pomieszczeń.
Kiedy wypompowano resztki wody, udrożniliśmy kanały odpływowe, przy pomocy szorowarek doczyściliśmy posadzki w garażu, komórkach lokatorskich, oraz pomieszczeniach z aparaturą budynku. Następnie osuszyliśmy ściany i za pomocą ozonu zatrzymaliśmy rozwój grzybów i pozbyliśmy się zapachu.
Garaż na tą chwile jest gotowy do odbioru a my czekamy na decyzję co do renowacji ścian po zalaniu.

Drugie nasze zlecenie to sprzątanie strychu po bytowaniu gołębi w dużym domu wielorodzinnym.
Po wyczyszczeniu pomieszczenia z ptasich odchodów, gabarytów i śmieci przeprowadzono dezynfekcję oraz dezynsekcję strychu oraz ozonowanie co dodatkowo pomogło nam zdezynfekować pomieszczenie oraz pozbyć się zapachu.
Kontenery z odpadami pojechały do utylizacji a my zabezpieczyliśmy przejścia ptactwa do pomieszczenia.
Cała akcja sprzątania trwała prawie trzy dni, prace przebiegły szybko i sprawnie.
Klienci bardzo zadowoleni ,że mogą korzystać z dodatkowej przestrzeni i np. wykorzystać ją na chociaż  suszarnie lub składzik.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z nami !