Sprzątanie po gołębiach, sprzątanie po zalaniu Warszawa

Sprzątanie mieszkań, strychów, poddaszy, piwnic itp.

W tym tygodniu nasza firma wykonywała zlecenia takie jak - sprzątanie mieszkania które było opuszczone przez prawie rok, sprzątanie po zalaniu piwnicy i garażu w domu jednorodzinnym oraz zaczynamy sprzątanie strychu po bytowaniu gołębi.

Opuszczone mieszkanie okazało się prawie idealnym schronieniem dla gołębi które wlatywały przez uchylone okno… właścicielka po prostu zapomniała zamknąć okno i wyjechała za granicę.
Gołębie w mieszkaniu zrobiły sobie jedno wielkie gniazdo (mieszkanie ok.100m2), niestety też tam umierały ponieważ nie potrafiły się wydostać.
Po powrocie właściciele doznali szoku po tym co zobaczyli i poczuli w mieszkaniu, gołębie padały na podłodze, w wannie, łóżku… a do tego wszystkie meble, sprzęt agd-rtv, dywany, stoły, obrazy były pokryte grubą warstwą ptasich odchodów.
Nasza firma przystąpiła do pracy – pozbycie się wirusów i bakterii poprzez dezynfekcję (ozonowanie) następnie przeprowadzono dezynsekcję – zwalczanie owadów, insektów, pasożytów.
Po tych zabiegach przystąpiliśmy do głównej pracy czyli – zamówienie kontenerów na odpady a następnie wyniesienie wszystkich zniszczonych rzeczy, oddanie martwych ptaków do utylizacji, odkurzanie maszynami przemysłowymi.
Wyniesiono w sumie kilkaset kilogramów sprzętu, mebli, odchodów, patyków, gałęzi….
Wyczyszczono wszystkie pozostałe rzeczy które udało się uratować.
Mieszkanie zostało posprzątane, właściciele mogą zacząć już odnawiać ściany i wracać do domu.
Cała akcja sprzątania po gołębiach zajęła nam prawie 4 dni a zdjęcia z pracy mogą Państwo oglądać na naszej stronie.

Drugie zlecenie w tym zabieganym tygodniu to sprzątanie po zalaniu na Warszawskim Mokotowie.
Standardowo na początku podstawiliśmy kontenery na odpady do których trafiły zniszczone meble, pamiątki, wykładziny i inne gabaryty oraz śmieci.
Następnie wyczyściliśmy podłogi, przeprowadziliśmy dezynfekcję oraz ozonowanie – likwidacja wirusów, bakterii i grzybów.

Sprawdź nas. Basmagroup.eu