Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie. Ozonowanie i zamgławianie.

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie w domu, mieszkaniu, samochodzie czy pracy.
Usługę sprzątania po zgonie należy niezwłocznie rozpocząć od dezynfekcji całego pomieszczenia ze względu na występujące wirusy i bakterie które towarzyszą w procesach rozkładu ciała.
Kolejnym krokiem jest utylizacja skażonych rzeczy takich jak np. łóżko, kanapa, dywany, podłoga drewniana.
Mieszkanie czy inny dany lokal gdzie doszło do zgonu należy oczyścić, używać chemii funeralnej myjąco-dezynfekującej a następnie wykonać ozonowanie, zamgławianie ULV preparatami do dezynfekcji i neutralizacji zapachów.
Posiadamy certyfikat ukończenia szkolenia Polskiego centrum szkolnictwa funeralnego z dziedziny sprzątanie i dezynfekcja miejsc po zgonie.
Posiadamy również certyfikaty z zakresu ozonowania, dezynsekcji, dezynfekcji, zamgławiania, gazowania i neutralizacji zapachów dzięki czemu mają Państwo pewność dobrze wykonanej usługi.
Nasza firma działa od 1999r. i wciąż podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe!
Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i grupy Basma oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Sprzątanie po zgonie, zalaniu, eksmisji itp. Wykonujemy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu!

www.basmagroup.eu

Ostatnie wpisy

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie. Ozonowanie i zamgławianie.

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja i ozonowanie oraz zamgławianie ULV. Wykonujemy kompleksowe usługi sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, ozonowania i utylizacji.

Sprzątanie, opróżnianie i dezynfekcja np.po zgonie, zalaniu lub eksmisji

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego a m.in. sprzątanie po eksmisji, zalaniu, zgonie, bytowaniu gołębi oraz dezynfekcję, ozonowanie, dezynsekcję, zamgławianie oraz neutralizację zapachów i...

Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu. Ozonowanie i osuszanie.

Jeżeli szukają Pństwo firmy która kompleksowo posprząta, zdezynfekuje i ewentualnie osuszy obiekt po zalaniu to służymy pomocą.

Ostatnie komentarze

Bardzo dziękuje firmie za pomoc w posprzątaniu poddasza po gołębiach. Szybko, sprawnie i solidnie. Pracownicy i kadra zarządzająca posiadają ludzkie podejście do sprawy 

Michał Ratajczyk, 2013-10-25